Вівторок, 28 січня 2020 13:18

Тиждень фахової майстерності

         В ході проведення фахового тижня, присвяченого Дню енергетика, в групі 38-е відбувся конкурс професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи: теоретичний і практичний.

     Теоретичний етап конкурса передбачав виконання тестового завдання з основних предметів електротехнічної спецпідготовки – «спецтехнології», «електротехніки», «електроматеріалознавства» та «електробезпеки». Це завдання виконували всі учні групи і, не дивлячись на підвищену складність завдання, більшість учнів з завданням впоралися на достатньому рівні.

           Троє учнів, Литвинов Анатолій, Коломієць Дмитро та Бутенко Данило, які набрали найбільшу кількість балів, виконали практичне завдання конкурсу.

В ході виконання завдання учасники повинні були виконати монтаж освітлювальної електроустановки. При виконанні роботи учні продемонстрували вміння і практичні навички при виконанні монтажних робіт освітлювальних електроустановок.

           Рішенням журі конкурсу переможцем визнано учня 38-е групи Литвинова Анатолія. Всі учасники нагороджені почесними грамотами.

 

 

Читати 83 разів Останнє редагування Вівторок, 28 січня 2020 13:34

Додати коментар

Захисний код
Оновити