Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Premature end of JPEG file in /sata2/home/users/mihvpu/www/www.mihvpu.zp.ua/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 266

Warning: imagecreatefromjpeg(): '/sata2/home/users/mihvpu/www/www.mihvpu.zp.ua/images/untitled folder/DSC00590.JPG' is not a valid JPEG file in /sata2/home/users/mihvpu/www/www.mihvpu.zp.ua/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 266
Середа, 12 вересня 2018 07:24

День Знань у ДНЗ «Михайлівське ВПУ»

{gallery}untitled folder{/gallery}День Знань у ДНЗ «Михайлівське ВПУ»

«Є тільки одне благо — знання і одне тільки зло — неуцтво.»

Сократ

        Нещодавно (03.09.18) у нашому навчальному закладі відбулася урочиста лінійка. присвячена початку нового навчального року. Першокурсників, які традиційно з’являються на лінійці в супроводі дівчат в українських костюмах, цього року супроводжували на плац чарівні представниці осені. Пишаємося тим, що наша училищна сім’я стала багатшою на 150 учнів!

Чимало вітальних слів лунало цього осіннього погожого ранку… Першим зі щирими словами привітання звернувся до учнів директор ДНЗ «Михайлівське ВПУ»  Удовіченко Віктор Костянтинович. Гості заходу теж були щедрими не тільки на красномовні виступи, а й на подарунки. Передерій Сергій Васильович, голова Михайлівської районної ради, привітав педколектив з виконаною роботою щодо цьогорічного плану прийому та подарував училищу футбольні м’ячі. Голуб Юрій Володимирович, керівник СВК «Нива», вітаючи нас зі стартом нового навчального року, висловив вдячність Болотову Денису, учневі групи 76т, який, не розгубившись у тяжкій ситуації ( влітку спалахнула пожежа на полях, які належать цьому сільськогосподарському підприємству), не витрачаючи часу на роздуми, викликав пожежну бригаду і, не чекаючи на неї, самотужки почав рятувати посіви. За це він був нагороджений премією та почесною грамотою.

        Після урочистої лінійки учні першого курсу та їх батьки були запрошені до актової зали на перший урок під назвою «Мандруючи стежками України: минуле і сучасність…» , який провела Сергієнко Надія Павлівна (викладач англійської мови та класний керівник групи 7опр).

        Учням були представлені відеосюжети про Україну 19 та 21 століття, відеоролик про наслідки АТО та ООС на Донбасі. Також глядачам розповіли про найцікавіші куточки нашої країни, які варто відвідати кожному.

        Отож, новий навчальний рік розпочато! Зі свіжими силами та ентузіазмом ми готові до подальшого отримання знань та професійних навиків, адже освіта - це наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ.

Рослова Юлія, 6опр

Читати 479 разів Останнє редагування Середа, 12 вересня 2018 13:12
Детальніше в цій категорії: « Оголошення Відкриття спартакіади »

Коментарі   

0 #2 Stevunlago 12.09.2019, 07:28
Vaginal Staph Infection Amoxicillin online pharmacy Generic Free Shipping Levaquin In Internet Free Consultation
Цитата
0 #1 profile9456 01.11.2018, 15:38
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://photoengraving-f2f.com/guestbook/public/img-1539196487.jpg
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити