Вівторок, 24 квітня 2018 05:23

Відкриття актового залу

Дочекалися!

18 квітня в училищі відбулася довгоочікувана подія цього навчального року - урочисте відкриття актової зали.

 Підготовка до неї була довгою та кропіткою: ремонтні роботи велися шість місяців, куплена найкраща звукова та освітлювальна апаратура, зручні м’які стільці оливкового кольору, ковролін, спеціальний балетний лінолеум для сцени, звукопоглинальні стельові і стінні панелі. Загальний обсяг витрат – близько 2.5 млн. грн.

На відкритті були присутні представники місцевих органів влади, викладачі ДНЗ «Михайлівське ВПУ» і члени Вищої учнівської ради, які мали змогу першими перерізати червону стрічку та побачити залу в усій красі, почути якість звуку та насолодитися світловими ефектами прожекторів.

Передерій Сергій Васильович, голова Михайлівської районної ради, привітав училище з виконаною роботою, відмітивши, що це не просто найкращий зал району, але й один із найкращих в області! Голуб Юрій Володимирович, керівник СВК «Нива», в свою чергу поздоровляючи нас з цією чудовою подією, сказав, що хоч він і не часто співає на публіці, але на такій сцені і в такій залі готовий це зробити.

Слухаючи ще чимало гарних слів та вітальних виступів, серця наповнювалися гордістю, очі захопленням, а думки роїлися навколо того, що необхідно зберегти всю цю красу не тільки для себе, але й для наступних поколінь учнів. Берегти однозначно – адже все зроблено за власні кошти учбового закладу, власними силами адміністрації та педколективу училища.  

А вже за два дні після цього у ДНЗ «Михайлівське ВПУ» проходив День відкритих дверей, і нова зала радо зустрічала своїх майбутніх учнів, дев’ятикласників, на розважальному концерті, організатором якого була Макарова Людмила Іванівна, заступник директора з виховної роботи. Гості, викладачі й учні, які приймали участь в цьому заході, залишилися задоволеними та сповненими нових вражень.

Чекаємо нових креативних заходів, концертів, вечорів, які подарують нам нові емоції та приємні спогади!

 

 

Рослова Юлія, учениця групи 6опр

 

 

Читати 539 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити