Четвер, 23 березня 2017 08:10

Тиждень математики

Тиждень математики: підсумки

 

Тиждень математики був насиченим на напруженим. Відкриті уроки, позакласний захід у гуртожитку, виставка - випічка, присвячена Міжнародному дню числа π.  Ми всі переконалися, що число π приносить прибуток. За виручені кошти з продажу продукції кафедра кухарів - пекарів придбала інвентар та посуд для лабораторно - практичного класу.
   Також в рамках цього тижня відбувся вебінар із сертифікацією учасників. Члени нашої комісії за допомогою додатку Google Hangouts співпрацювали, обмінювалися інформацією і запропонували в майбутньому продовжувати вивчення та впровадження в навчальний процес педагогічних технологій. 
Пропонуємо переглянути 
 презентацію.
 
Пропоную згадати всі події цього тижня:

Тиждень математики: день числа π

 
 
 
 
14 березня - Міжнародний день числа π.
  Поціновувачі математики в цей день печуть та їдять пі-ріг із зображенням грецької літери π або з першими цифрами самого числа.
 Ми вирішили приєднатися до шанувальників цього свята та провели разом з кафедрою кухарів - пекарів  виставку - випічку 
"Смачна математика". 
 
 
 
 
 
 
 
 

Тиждень математики:відкритий урок

 
15 березня Олена Валентинівна Пересипкіна провела відкритий урок на тему "Тіла обертання. Розв'язування прикладних задач." 
Відвідувачі уроку змогли на практиці познайомитися з новою освітньою технологією - кейс-методом. Перед учнями була поставлена задача: чи можна пригостити десятьох гостей десертом, який складається з чотирьох ласощів, і при цьому вкластися в 240 гривень? Більшість учнів була впевнена, що цього зробити не можливо. І ось почалися розрахунки. Морозиво у вигляді кулі, торт у вигляді циліндра, желе у вигляді конуса. І яке було здивування учнів, коли підсумкова таблиця показала, що можна пригостити 10 гостей на дану суму грошей!
"Три шляхи  ведуть до знання: шлях роздумів - цей шлях найшляхетніший, шлях наслідування - це шлях найлегший і шлях досвіду - цей шлях найгіркіший,"- сказав Конфуцій. Олена Валентинівна повела учнів найгіркішим шляхом, бо все, що людина робить своїми руками, запам'ятовується їй надовго. 
 

Тиждень математики: відкритий урок

 
16 березня відбувся відкритий урок з теми "Призма. Розв'язування задач."(викладач Куліковська Л.П.)
Учні закріплювали свої знання з даної теми, розв'язували прикладні задачі та розмірковували, де можна побачити призму в навколишньому світі.
 
 
 

Тиждень математики: позакласний захід у гуртожитку

 
 
 
16 березня в гуртожитку відбувся позакласний захід "Цікава математика"
 
Учні мали можливість переглянути відео про кам'яні кулі  Коста - Рики, про захоплюючий вид спорту - зорбінг  та підтримати команди, які змагалися між собою в математичній ерудиції. Було весело, цікаво та пізнавально!
 
 
Читати 923 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити