Вівторок, 30 серпня 2016 05:01

Список зарахованих на І-й курс в ДНЗ «Михайлівське ВПУ» на 2016 – 2017 навчальний рік

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

"Кухар. Пекар"

на 2016/17 н.р.

Група 33 кп

Майстер в/н: Приступа Тетяна Павлівна

Класний керівник: Гольцова Наталія Миколаївна

 

 

 

 

з/п

ПІБ

Школа

1

Андріяш Марко Олександрович

№2

2

Бородаєва Ірина Костянтинівна

НСШ

3

Вєровська Яна Віталіївна

"Джерело"

4

Вихованець Наталія Віталіївна

№2

5

Вітковська Ольга Дмитрівна

Любимівська ЗОШ

6

Гулєвська Катерина Іванівна

Тимошівська ЗОШ

7

Дмуховська Каріна Анатоліївна

Високівська ЗОШ

8

Єремєєв Сергій Олександрович

Пришибська ЗОШ

9

Кім Любов Андріївна

Любимівська ЗОШ

10

Козлова Ірина Володимирівна

Мар'янівський НВК

11

Кулікова Аліна Олексіївна

НСШ

12

Куценко Вікторія Володимирівна

Роздольська ЗОШ

13

Луценко Владилена Вікторівна

Виводівська ЗОШ

14

Маковійчук Ірина Миколаївна

Гімназія

15

Моторна Діана Володимирівна

№2

16

Нарижна Крістіна Сергіївна

ЗОШ №3

17

Ничипоренко Тетяна Іванівна

Новомиколаївська ЗОШ-І

18

Новосад Аміна Анатоліївна

Роздольська ЗОШ

19

Потапенко Анна Олександрівна

№2

20

Рязанова Анастасія Олексіївна

Роздольська ЗОШ

21

Струкова Вікторія Геннадіївна

№2

22

Титаренко Вікторія Дмитрівна

Плодородненський НВК

23

Хабло Вікторія Валеріївна

№2

24

Шафоростова Катерина Василівна

Старобогранівський НВК

25

Швець Анастасія Віталіївна

НСШ

26

Шпинет Влада Леонідівна

Малобілозерська ЗОШ

27

Юдіна Анастасія Геннадіївна

Малобілозерська ЗОШ

 

 

 

 

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

"Оператор комп'ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

на 2016/17 н.р.

Група 24 ок

Майстер в/н: Коноваленко Віра Вікторівна      

Класний керівник: Фурса Анна Василівна

з/п

ПІБ

Школа

1

Бабаєва Катерина Юріївна

ЗОШ №3

2

Васильченко Єлизавета Сергіївна

Гімназія

3

Волобуєва Анна Юріївна

Гімназія

4

Данилів Вікторія Артемівна

Гімназія

5

Данило Анастасія Юріївна

№2

6

Дуброва Глорія Олександрівна

Відродженська ЗОШ

7

Єфремов Олександр Олексійович

№2

8

Зубарєва Олена Сергіївна

Гімназія

9

Карпова Яна Сергіївна

Гімназія

10

Козлова Катерина Віталіївна

№2

11

Купцова Дар'я Вікторівна

Любимівська ЗОШ

12

Лактіонова Аліна Олегівна

Гімназія

13

Лукашенко Анастасія Олександрівна

Гімназія

14

Лукашук Юлія Анатоліївна

№3

15

Мельник Софія Дмитрівна

Тимошівська ЗОШ

16

Озмитель Андрій Іванович

Плодородненський НВК

17

Пасько Юлія Анатоліївна

Плодородненський НВК

18

Перевалова Дар'я Олександрівна

Пришибська ЗОШ

19

Сидєльнікова Олена Станіславівна

НСШ

20

Синьоока Олена Олександрівна

№2

21

Ситенький Ігор Олександрович

Гімназія

22

Ситнікова Анастасія Валеріївна

Тимошівська ЗОШ

23

Стовбирь Ганна Володимирівна

Гімназія

24

Тараненко Аліна Віталіївна

№2

25

Тараненко Вікторія Віталіївна

№2

26

Терентьєва Юлія Олексіївна

Гімназія

27

Фатєєва Оксана Сергіївна

№2

28

Федорів Олександра Валеріївна

НСШ

29

Чаусова Марина Валеріївна

ЗОШ №3

 

 

 

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

на 2016/17 н.р.

Група 5 опр

Майстер в/н: Булгаков Євген Васильович        

Класний керівник: Сарбаш Тетяна Миколаївна

з/п

ПІБ

Школа

1

Арабчук Дмитро Сергійович

Пришибська ЗОШ

2

Бурцев Дмитро Сергійович

ЗОШ №3

3

Грищук Микита Юрійович

Старобогданівський НВК

4

Дяченко Тетяна Сергіївна

Старобогданівський НВК

5

Єнокян Крістіна Робертівна

ЗОШ №3

6

Задоріна Аліна Вадимівна

Гімназія

7

Зозуля Євгеній Романович

Полтавська ЗОШ

8

Іванов Олег Вадимович

ЗОШ №3

9

Кашніков Максим Віталійович

ЗОШ №3

10

Кириченко Олександр Михайлович

Пришибська ЗОШ

11

Ковальов Ілля Євгенович

ЗОШ №3

12

Крамчанін Сергій Сергійович

м. Запоріжжя

13

Ліхо Андрій Олексійович

НСШ

14

Мінаков Іван Іванович

Гімназія

15

Мінченко Євгеній Олександрович

ЗОШ №3

16

Пак Аліна Едуардівна

ЗОШ №3

17

Пальохін Євгеній Васильович

Тимошівська ЗОШ

18

Польовий Антон Ярославович

Роздольська ЗОШ

19

Самофал Іван Віталійович

ЗОШ №3

20

Сарібекян Діана Галустівна

ЗОШ №3

21

Сбітнєв Павло Анатолійович

Роздольська ЗОШ

22

Семенов Владислав Володимирович

Мар'янівський НВК

23

Сергієнко Денис Олексійович

Гімназія

24

Симонов Іван Олександрович

Десн.р-н.,м.Київ

25

Соколов Андрій Сергійович

Гімназія

26

Федорук Діана Айдерівна

Мар'янівський НВК

27

Чешик Адам Русланович

Кам'янська ЗОШ

28

Чупета Олександр Олександрович

Тимошівська ЗОШ

29

Шевчук Сергій Сергійович

Гімназія

 

 

 

 

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

"Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія "C1")"

на 2016/17 н.р.

Група 36 е

Майстер в/н: Прядко Олександр Іванович        

Класний керівник: Медведкова Галина Дмитрівна

з/п

ПІБ

Школа

1

Баздирєв Михайло Вячеславович

ЗОШ №3

2

Бассараб Єгор Андрійович

ЗОШ №3

3

Беззубов Артур Антонович

ЗОШ №3

4

Борисенко Євгеній Юрійович

№2

5

Боровіков Дмитро Володимирович

Любимівська ЗОШ

6

Буда Сергій Олегович

Пришибська ЗОШ

7

Вихованець Дмитро Віталійович

№2

8

Волков Віталій Володимирович

Новомиколаївська ЗОШ

9

Ганюков Олександр Володимирович

Пришибська ЗОШ

10

Герін Ігор Ігорович

Гімназія

11

Грунський Данило Юрійович

ЗОШ №3

12

Довженко Дмитро Олександрович

ЗОШ №3

13

Драган Давид Анатолійович

Пришибська ЗОШ

14

Єршов Владислав Віталійович

Гімназія

15

Карначов Максим Валерійович

Пришибська ЗОШ

16

Кошарний Артур Валентинович

Роздольська ЗОШ

17

Лукашук Олександр Володимирович

Запорізька ЗОШ №5

18

Меліметов Артем Вікторович

Гімназія

19

Пасічний Олександр Юрійович

НСШ

20

Петрухін Артем Андрійович

ЗОШ №3

21

Прядко Костянтин Олександрович

Гімназія

22

Рєзніков Данило Олександрович

Старобогданівський НВК

23

Романюк Артур Олександрович

Роздольська ЗОШ

24

Рубан Артем Вікторович

№2

25

Сизоненко Денис Максимович

Старобогданівський НВК

26

Сіньчугов Дмитро Олегович

Енергодарський НВК

27

Скоробогатов Сергій Петрович

Мелітопольська ЗСШ

28

Смьордов Олександр Анатолійович

Гімназія

29

Соломін Олександр Володимирович

Гімназія

30

Теслицький Олексій Миколайович

Пришибська ЗОШ

 

 

 

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

" Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "А2", "В1"). Водій автотранспортних засобів(категорія "С1")"

на 2016/17 н.р.

Група 74 т

Майстер в/н: Євстратов Олександр Сергійович

Класний керівник: Олейченко Віталій Олександрович

 

з/п

ПІБ

Школа

1

Богославський Віктор Володимирович

Вільнянська ЗОШ

2

Будовський Іван Віталійович

Старобогданівський НВК

3

Гончаров Володимир Валерійович

№2

4

Горбачов Юрій Сергійович

Відродженська ЗОШ

5

Даннік Олександр Ігорович

Старобогданівський НВК

6

Долгий Данило Андрійович

Гімназія

7

Іллічов Олександр Васильович

Роздольська ЗОШ

8

Козич Євген Олександрович

НСШ

9

Куракін Михайло Юрійович

№2

10

Кухленко Євгеній Сергійович

№2

11

Некрасов Андрій Юрійович

Вільнянська ЗОШ

12

Петров Ілля Олександрович

Тимошівська ЗОШ

13

Писанко Дмитро Вячеславович

ЗОШ №3

14

Руднєв Тарас Вікторович

Старобогданівський НВК

15

Семічев Сергій Віталійович

№2

16

Смьордов Денис Олександрович

№2

17

Стеблюк Віктор Євгенович

Василівський р-н

18

Троценко Ігор Романович

м. Запоріжжя

19

Черкашин Олександр Дмитрович

Тимошівська ЗОШ

 

 

 

 

Список

учнів, зарахованих на І-й курс

за професією:

" Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "А2", "В1"). Водій автотранспортних засобів(категорія "С1")"

на 2016/17 н.р.

Група 75 т

Майстер в/н: Євстратов Олександр Сергійович

Класний керівник: Стадніченко Ігор Миколайович

 

з/п

ПІБ

Школа

1

Безсонов Денис Олександрович

Тимошівська ЗОШ

2

Бригідін Роман Анатолійович

"Джерело"

3

Глущенко Антон Олександрович

Пришибська ЗОШ

4

Горлатий Владислав Володимирович

Пришибська ЗОШ

5

Єгоров Валерій Максимович

Новобогданівська ЗОШ

6

Железняк Артем Володимирович

Відродженська ЗОШ

7

Капустін Едуард Сергійович

НСШ

8

Качалаба Олександр Олександрович

НСШ

9

Кашлаков Денис Сергійович

Плодородненський НВК

10

Морозов Віталій Віталійович

Пришибська ЗОШ

11

Оглу Руслан Андрійович

НСШ

12

Прилюдько Олег Вікторович

Веселівська ЗОШ

13

Руденко Артем Миколайович

Плодородненський НВК

14

Смаль Микита Миколайович

Мар'янівський НВК

15

Соловйов Олексій Володимирович

НСШ

16

Стеблюк Назарій Павлович

Новомиколаївська ЗОШ-І

17

Сьомкін Євгеній Валерійович

ЗОШ №3

18

Ярковий Андрій Миколайович

Роздольська ЗОШ

 

 

Читати 1069 разів Останнє редагування Вівторок, 30 серпня 2016 05:17

Додати коментар

Захисний код
Оновити