Курси підвищення кваліфікації

Графік проходження курсів підвищення кваліфікації, 
на які ви зареєструвалися
 
Початок Завершення Спеціалізація КПК ПІБ
1/14/2019 1/25/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Попов Олександр Олександрович
1/14/2019 1/25/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Євстратов Олександр Сергійович
1/14/2019 1/25/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Трусова Ірина Олексіївна
1/14/2019 1/25/2019 Учителі фізичної культури закладів освіти усіх типів Павлюк Василь Олексійович
1/28/2019 2/8/2019 Учителі хімії Воробйова Людмила Миколаївна
2/11/2019 2/22/2019 Керівники гуртків закладів професійно-технічної освіти Дремлюга Віктор Миколайович
3/11/2019 3/22/2019 Бібліотекарі закладів освіти усіх типів Іваннікова Людмила Василівна
3/11/2019 3/22/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рослов Олексій Олександрович
3/11/2019 3/22/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Стадніченко Ігор Миколайович
4/8/2019 4/19/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Купава Олександр Сергійович
4/8/2019 4/19/2019 Учителі математики Пересипкіна Олена Валентинівна
5/13/2019 5/24/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Лось Наталія Василівна
5/20/2019 5/24/2019 Учителі екології (другий предмет) Воробйова Людмила Миколаївна
6/18/2019 6/21/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти (другий предмет) Лось Наталія Василівна
9/16/2019 9/27/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Голуб Тимофій Миколайович
9/16/2019 9/27/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Іванніков Сергій Віталійович
9/16/2019 9/27/2019 Викладачі предметів професійно-технічної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Калюжний Олександр Олександрович
9/16/2019 9/27/2019 Керівники гуртків закладів професійно-технічної освіти Коливайко Ганна Олексіївна
10/21/2019 11/1/2019 Учителі курсу "Громадянська освіта" Сіріньок Ілля Вікторович
11/25/2019 12/6/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Маслівець Сергій Вікторович
11/25/2019 12/6/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Приступа Тетяна Павлівна
11/25/2019 12/6/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Роденко Володимир Васильович
11/25/2019 12/6/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Самченко Віктор Петрович
11/25/2019 12/6/2019 Майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Тінякова Світлана Володимирівна
11/25/2019 12/6/2019 Учителі історії та правознавства Кривошей Віталій Пилипович
12/9/2019 12/20/2019 Учителі англійської мови Сергієнко Надія Павлівна

 

 

 

Детальніше в цій категорії: « Нормативи