Четвер, 21 лютого 2019 08:08

День відкритих дверей

День відкритих дверей

    МОН опублікувало графік проведення Днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період вступної компанії 2019 року.

       Для вступників, які планують навчатися у ДНЗ «Михайлівське ВПУ»,це 19 квітня 2019 року.

Під час проведення заходу традиційно розказуватимуть про умови та дати вступу, терміни навчання і виробничої практики тощо. Вступники разом з батьками можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, поспілкуватися з майбутніми викладачами, дізнатися про зміст навчання, побувати у гуртожитку.

Інтернет-олімпіада з інформатики

     Учні, які виявили бажання взяти участь в інтернет-олімпіаді, вже зареєстровані! Можливо ще хтось хоче приєднатися, реєстрація триває до 21 лютого. Можете приєднатися самостійно на сайті "На урок", або підійти до майстра в/н Комзолової Н.Ж., яка додасть вас у вже створені класи. 

 

Вівторок, 19 лютого 2019 07:59

Конкурс фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності

      15 лютого 2019 року в училищі відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів гр.33КП та 34КП з професії "Кухар". 

      Конкурс проходив у два етапи. Перший етап - теоретичний. Учні відповідали на тестові завдання, які  були складені відповідно до навчальної програми з предметів професійно-теоретичної підготовки.

     Другий етап - практичний. Він передбачав виконання завдання, що відповідає кваліфікаційному рівню III розряду з професії "Кухар". Кожен учасник виконав нарізування овочів та готував зрази м’ясні з сиром та гарніром. Критерії оцінювання включали в себе не тільки оцінку смакових якостей страв, а й підготовку робочого місця, дотримання технології приготування, дотримання правил безпеки праці,  норм санітарії та гігієни, оформлення страв, використання новітніх технологій в приготуванні страв. Всі учасники справились з поставленими завданнями і продемонстрували належні теоретичні знання та практичні вміння.

       Переможцями стали:

                         I місце - Мозгіна Аліна

                         II місце - Шевченко Яніна

                         III місце - Маковійчук Ірина

                         IV місце - Швець Анастасія, Будовська Клавдія

 

Понеділок, 18 лютого 2019 09:12

Підведення підсумків конкурсу

        Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Всеукраїнсього конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» на тему «Духовні святині рідного краю» в номінації «Література». 
Загальна кількість  робіт представлених на конкурс 109. Авторів 55 робіт визнано переможцями. 
            Вітаємо ученицю групи 7опр Стадніченко Анастасію, яка посіла у конкурсі друге місце.

Підсумки ІІІ (обласного) етапу

Неділя, 17 лютого 2019 16:59

Волейбольний турнір

          Завершилася першість училища з волейболу серед дівчат. І хоча виявили бажання взяти участь у змаганнях лише три команди, ігри були не менш цікавими та захоплюючими. Але все по порядку… Перша гра між командами груп 24ок та 25ок мала здебільш розвідувальний характер і завершилася перемогою торішнього чемпіона - групи 24ок.  Наступна зустріч команд 25ок та 26ок вже нагадувала поєдинок двох команд одного рівня, тому інтрига з перемогою затягнулася аж до завершення третьої партії. В цьому  протистоянні перемогу святкували дівчата групи 26ок. Фінальна зустріч стала дуже хвилююча для дівчат обох команд. Численні вболівальники та любителі волейболу з подихом спостерігали за черговим перетином м’ячем площини над сіткою: бувало, що це  траплялося більше десятка разів.   Не можна не відмітити, і це важливо, що гравці  показували цікавий, повноцінний волейбол – тут було все – і складні подачі,  і неймовірні прийоми, передачі, та звісно ж, нападаючі удари. Тож чемпіонами турніру стала команда групи 24ок! Друге місце посіла команда групи 26ок і третє почесне місце за дівчатами групи 25ок! Дякую дівчатам, які взяли участь у змаганнях, і бажаю, щоб це стало поштовхом для подальших систематичних занять волейболом та фізичною культурою.

             З понеділка стартує першість училища з волейболу серед юнаків. Попередньо заявлено вже 7 команд. І нас чекають справжні волейбольні баталії. Чекаю команди учасників та вболівальників у спортивній залі училища!

 

Суддя змагань з волейболу,

викладач фізичної культури Павлюк В.О.

Субота, 16 лютого 2019 16:55

Конкурс

Бажаємо нових успіхів!

      Сьогодні проходить фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Профтехосвіту Запорізької області представляє переможець обласного етапу конкурсу - учениця ДНЗ "Михайлівське вище професійне училище" Гук Анастасія. Бажаємо Анастасії перемоги у фінальному етапі та нових творчих звершень!

 

Фото з місця подій маємо завдяки Четверяковій Л.І., методиста НМЦ ПТО.

 

Ільченко Н.В. і Гук А.

П'ятниця, 15 лютого 2019 11:25

Волейбольний турнір пам’яті

      Волейбольний турнір пам’яті

   15 лютого 2019 року Україна відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

  З нагоди відзначення пам'ятної дати проведено волейбольний турнір на кубок пам'яті загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів Михайлівщини.

    Команда у складі: викладачі та майстри в/н – Павлюк В.О., Раюшкін М.І., Михайлишин С.В.; учні – Клєпчєв О.(77т), Артюх В.(77т), Глянько Д.(76т), Демченко М.(5тм), представили училище на турнірі.

П'ятниця, 15 лютого 2019 07:13

Конкурс «Екологічна грамотність»

Конкурс «Екологічна грамотність»

 Учні групи 5опр взяли  участь у Всеукраїнському конкурсі «Екологічна грамотність» від «Всеосвіти» та отримали нагородні документи.  

    Конкурс спрямований на накопичення знань про навколишнє середовище, виховання любові до природи та формування навичок екологічної культури в школярів.

   Згідно з концепцією Нової української школи

екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище – одна з ключових освітніх компетентностей. Взимку вона набуває особливого змісту, адже в цей час допомоги потребують наші пернаті друзі.

П'ятниця, 15 лютого 2019 07:02

Продовження реєстрації

В Україні продовжується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

Наші учні плідно працюють над створенням документів.

Щоб узяти участь у ЗНО, необхідно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО. Також треба підготувати комплект реєстраційних документів і подати його Ільченко Н.В., заступнику директора з НР, яка відповідає за реєстрацію в училищі.

Учням, які реєструються в категорії «випускники попередніх років», комплекти реєстраційних документів треба відправити до 25 березня 2019 року САМОСТІЙНО.

Конкурс

 

Про фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Запорізькій області
 

Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР на базі Запорізького класичного ліцею провели фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Фіналістів цьогорічного конкурсу привітали: Черепіна Наталя Василівна, методист відділу роботи з обдарованої молоддю Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Захарчук Віктор Миколайович, заступник директора Департаменту – начальник управління Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Казачук Анатолій Васильович, в. о. ректора КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.
Слова вдячності лунали на адресу вчителів та викладачів, батьків, оргкомітету. Піснями, танцями, щирими словами звернулися до присутніх ліцеїсти. 

 

 

У рамках заходу відбулося урочисте нагородження грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації учнів та студентів, які посіли призові місця в обласному етапі конкурсу, а також учителів та викладачів, які підготували фіналістів.

 Вітаємо переможця конкурсу  Гук Анастасію (друге місце) і колег-філологів, які доклали немало зусиль, щоб утриматися на конкурсному олімпі. 

Загалом у Першому етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Запорізькій області взяло участь: учнів 5-11 класів – 11749; учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) – 1245 ; студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів аредитації – 423; студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІУ рівнів акредитації – 482. Усього: 13 899.
 
За роки проведення конкурсу (2010/2018) учні та студенти Запорізького краю показали високі результати.

За результатами попередніх років від області у фінальному етапі конкурсу перемогу здобули 120 учасників. Стипендію Президента призначено:

2013-2014 н. р. Ільченко Юлії (Михайлівське вище професійне училище);
 у 2015-2016 н.р. Ільченко Юлії (Михайлівське вище професійне училище).
Середа, 13 лютого 2019 06:18

Конкурс електромонтерів

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
 
                  4-5 лютого в училищі проводився конкурс професійної майстерності за фахом "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". В конкурсі прийняли участь учні 36-е групи.
             Традиційно конкурс проводився в два етапи - теоретичний, в якому прийняли участь 26 учнів групи і практичний, в якому прийняли участь 3 учні, які набрали найбільшу кількість балів в першому турі.
              До оцінювання практичної роботи були залучені учні групи 5-ТЕ Маслов В., Баландін В. та Подоляко О.
 
 
        Під час виконання завдань конкурсу учні проявили достатній рівень теоретичних знань за третім кваліфікаційним рівнем та високий професіоналізм і практичні навички роботи з обладнанням, інструментом та призтосуваннями.
      За результатами двох турів перше місце виборов Прядко Олександр, друге місце - Резніков Данило і третє місце - Лукашук Олександр. Переможці нагороджені грамотами і цінними подарунками.
 
Вівторок, 12 лютого 2019 11:49

Конкурс

Конкурс

 
30 січня 2019 р. на базі Запорізької гімназії №11 Запорізької міської ради відповідно до Наказу ДОН ЗОДА № 673 від 19.11.2018 р. відбулося проведення ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Всеукраїнсього конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» на тему «Духовні святині рідного краю» в номінації «Історія України і державотворення». 
Конкурсні дослідження оцінювало фахове журі на чолі з професором кафедри цивільного права ЗНУ, доктором юридичних наук Єрмоленком Д.О. Загальна кількість робіт представлених на конкурс 64. Авторів 33 робіт визнано переможцями. 

Вітаємо ученицю групи 6опр Рослову Юлію, яка посіла у конкурсі друге місце. 
 ​Підсумки III (обласного етапу)
Сторінка 1 із 18