29 листопада. 3-й урок. Викладач спецдисциплін Віталій Олександрович Олейченко проводить відкритий урок у групі 78т за темою "Система живлення дизельних двигунів. Паливо".
На уроці присутні члени атестаційної комісії та викладачі методичної комісії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1». Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)». У фотогалерії ви побачите у якій цікавій, сучасній формі Віталій Олександрович перевірив домашнє завдання по темі "Система мащення" - знання хлопців-всіх і одразу (хлопці у смартфонах підключилися до виконання тесту, відповіли і побачили результат свій та одногрупників. Окрім учнів до тестового завдання долучились Н.В.Ільченко, С.В.Іваніков, О.О.Калюжний -молодці! А зараз учні вивчають нову тему.Успіхів в оволодінні знань, хлопці!

П'ятниця, 29 листопада 2019 07:22

Обробка бульбоплодів

28 листопда в учнів І курсу групи 36кп, що навчаються за професією «Кухар. Пекар» був показовий урок, тема кого – «Обробка бульбоплодів». Майстер виробничого навчання Холод Юлія Юріївна навчала своїх вихованців правильно організовувати робоче місце, показувала способи нарізки картоплі. Погодьтеся, тема уроку надзвичайно важлива, адже від того, як нарізані овочі, залежить не тільки естетичний вигляд страви, а й смакові якості. Вважаю, що майстер виробничого уроку досягла поставленої на уроці мети, бо всі дівчата навчилися правильно нарізати овочі. Для закріплення Юлія Юріївна дала завдання в classroom, а читачам допису пропонується переглянути відео й спробувати самим зробити подібне. Такі навички потрібні кожній господині

Обробка бульбоплодів, прості форми нарізки

 

 

 

            27 листопада в училиші проходив майстер-клас по створенню електронного портфоліо. Голова методкомісії викладачів природничо-математичних дисциплін Лариса Куліковська навчає педагогів. Допомагає їй методист О.В.Пересипкіна. Подібні майстер-класи проходять у нас часто. У результаті отримуємо неоціненний досвід, знання і сертифікат

Середа, 27 листопада 2019 09:07

Місячник безпеки життєдіяльності

        27 листопада. Добіг кінця місячник безпеки життєдіяльності. В конференц-залі училища учні продовжили навчатися відповідальному ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих. Сьогодні вони мали можливість спілкуватися з провідним інспектором Михайлівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Пахотою Михайлом Михайловичем.

ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

       23 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» відбувся ІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області та керівництво ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» забезпечили необхідні умови для проведення ІІ етапу Конкурсу, який пройшов на високому методичному та організаційному рівні.

        У ІІ етапі конкурсу взяли участь 30 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Яскраво та піднесено пройшло відкриття конкурсу. Кращих знавців української мови та літератури привітала заступник директора НМЦ ПТО у Запорізькій області Петерик Світлана Миколаївна. З вітальним словом до учасників обласного етапу конкурсу звернувся директор училища Кондратьєв Ігор Іванович. Він побажав учням реалізувати свій потенціал, проявити творчі здібності, досягти перемоги.

Виконуючи завдання конкурсу, учасники продемонстрували загальну мовну культуру, володіння художнім словом.

25 листопада відбулося засідання журі з перевірки робіт учасників конкурсу. 

Желябіна Анастасія Сергіївна, учениця групи 7опр ДНЗ «Михайлівське ВПУ», посіла перше місце.

Вітаємо, бажаємо нових успіхів і перемог!

 

 

 

Понеділок, 25 листопада 2019 06:36

ЗНО-2020

Предмети та календар ЗНО-2020

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням: Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти

 

З 18 по 22 листопада в училищі проходив тиждень професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Перший день тижня розпочався з інформаційної хвилини, присвяченої цікавим фактам з професії «бухгалтер». Учениці групи 27ок відвідали кожну групу та розповіли про обрану ними професію, наголошуючи на тому, що більшість відомих людей світу за професією були саме бухгалтерами. Серед них: Карл Маркс, Карл Янг, Елізабет Арден, Аллен Карр, Михайло Зощенко, Олександр Вертинський, Герберт Уеллс, О. Генрі, Генріх Шліманн та багато інших.

Того ж дня розпочався конкурс буклетів на тему «Моя професія – найкраща!» (організатори – Комзолова Н.Ж. та Лаврухіна О.І.). Всі роботи учасників (а саме 10) були розміщені для голосування в групі ДНЗ «Михайлівське ВПУ» соціальної мережі facebook. За підсумками голосування, яке закінчилося в четвер, було визначено двох переможців: І місце – Бакута Ольга та ІІ місце – Обрізан Крістіна.

А ввечері понеділка Купавою О.М. спільно з викладачем спеціальних предметів Гольцовою Н.М., для учнів, які проживають в гуртожитку, була проведена розважальна вікторина «Битва титанів». Між собою змагалися учениці групи 27ок («Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних») та збірна команда учнів груп, які навчаються за професією «Кухар. Пекар». В цікавому та захопливому змаганні з невеликим відривом перемогла команда групи 27ок.

У вівторок Білоцерковець М.В. проведела конкурс «Кращий за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Заступник директора з виробничої частини Ільченко Н.В. привітала учасників і побажала їм перемоги. Конкурс проходив у два етапи: теоретичний і практичний. Розв’язання бухгалтерських задач потребує великої зосередженості, надзвичайної уважності, логічності думок, знання теорії та практичних навичок. З 11 учасниць були визначені такі переможці:

І місце – Косенкова Анастасія;

ІІ місце – Конопльова Валерія;

ІІІ місце – Смьордова Тетяна.

Так як професія «Оператор комп'ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» інтегрована, третій день тижня був присвячений професії «Оператор комп'ютерного набору». Рослов О.О. разом з Комзоловою Н.Ж. та Лаврухіною О.І. провели конкурс «Кращий з професії». Серед учасників було визначено трьох переможців:

І місце – Нехода Анна,

ІІ місце – Підтьопа Анастасія,

ІІІ місце - Головінова Єлизавета.

Завдання конкурсу виявилися настільки цікавими, що учні ще довгий час їх обговорювали та шукали альтернативні шляхи їх розв'язання.

Наступного дня Білоцерковець М.В. провела вебквест «Економічне метро». Кожний, хто пройшов квест, прочитав слова Бальзака «Гроші – це шосте чуття, що дозволяє керувати іншими п'ятьма». Майже всі учасники впоралися із завданням, але найшвидшою та найкмітливішою стала учениця групи 26ок – Нетреба Крістіна.

Цікавий та насичений тиждень завершився підбиттям підсумків та нагородженням учасників дипломами та пам’ятними подарунками.

 

Неділя, 24 листопада 2019 08:31

Вшанування пам'яті жертв голодоморів

Вшанування пам'яті жертв голодоморів у ДНЗ "Михайлівське ВПУ". Страшно уявити: щохвилини помирало 17 осіб... Це треба знати й пам'ятати, щоб не повторилося знову. Захід підготовлений викладачем Купавою Ольгою Миколаївною.

"У метро особливий смак - осмиленості.

Від станції до станції є мета."

Сьогодні стартував Веб-квест "Економічне метро" (автор проекту -  майстер виробничого навчання Марина Володимирівна Білоцерковець) в рамках тижня професії «Обліковець з реестрації бухгалтерських даних». Всі бажаючі мали змогу відвідати станції «Економічного метро». На фото активні учасники - учні -обліковці груп 26 та 27 ок.

 

Четвер, 21 листопада 2019 17:01

День гідності та свободи

       21 листопада.День гідності та свободи. Зранку учні училища зібрались на плацу. Зібрались, щоб вшанувати патріотизм та мужність наших співітчизників, які восени 2004 та листопаді 2014 постали на захист наших демократичних цінностей, прав і свобод.

         "Я пишаюсь тобою, мій рідний народе"-ці слова рефреном пройшли через весь захід.

Людмилі Миколаївні Воробйовій, класному керівнику групи 34кп (кухарі-пекарі), яка підготувала захід разом зі своїми ученицями, третьокурсницями - Гостищевою Анастасією, Шевченко Яниною, Будовською Клавдією та їх юним помічницям-першокурсницям групи 27 ок -Доліній Ользі, Куракіній Анні - ДЯКУЄМО!

 

 

 

Четвер, 21 листопада 2019 07:44

Вебквест "Економічне метро"

Сьогодні 21 листопада о 10:00 стартує Веб-квест "Економічне метро". Прийняти участь у квесті можна за посиланням:

Економічне метро

           20 листопада. Майстер виробничого навчання Тетяна Павлівна Приступа провела майстер - клас на тему "Приготування виробів з листкового тіста" для учнів -кухарів І курсу, а саме груп 36кп,37кп. Учні з непідробною увагою спостерігали за кожною дією майстра по приготуванню "Лукошка з грибами" - фотографували, уточнювали. Діти віддячили оплесками, гарним апетитом та словами, які надовго зберігуться у серці наставника.

Сторінка 1 із 23