Четвер, 26 грудня 2019 09:32

Новорічний концерт

          26 грудня. В нашому закладі традиційно пройшов новорічний концерт. Цього року ми стали глядачами «Новорічних історій», які підготувала Терещенко Ліна Олександрівна разом з Білоцерковець Мариною Володимирівною (технічний супровід). Актори – учні різних груп, які на сцені стали єдиним цілим. Ведучі – Казак Анна (26ок) та Данііл Клочко (8опр).

               Учасники концерту виклалися на всі 100%. Особливо хочеться привітати дебютантів-першокурсників: Сисюк Кароліну (8опр), Дремлюгу Вікторію (8опр), Пирха Дмитра (8опр), Герченова Владислава (8опр), Рудька Артема (79т), Яремчука Олександра (79т), Чичканя Нікіти (79т)

У «операторів з обробки інформації та програмного забезпечення» (група 7опр) проходить проміжна державна кваліфікаційна атестація. Майстер виробничого навчання - Віра Вікторівна Коноваленко. У учнів гарний настрій, (мабуть все добре знають:)), атмосфера доброзичлива. Так що віримо, що і у них сьогодні буде свято - отримання ІІ категорії.

Четвер, 26 грудня 2019 09:16

Проміжна атестація

Учні групи 34 кп складають проміжну атестацію на присвоєння 3-го розряду. Майстер виробничого навчання - Тінякова Світлана Володимирівна.

Середа, 25 грудня 2019 09:09

З днем народження

З днем народження, ДИРЕКТОР,

Щастя вам, удачі,

З легкістю вирішуйте

Непрості задачі.

Злетів вам і перемог,

Віри в свої сили,

Щоб вітри сумних тривог

Норов не скосили.

Поважають хай колеги,

Вдома — хай кохають,

Дні буремні хай на зльоти

Славні надихають.

Щиро вітаємо Віктора Костянтиновича з днем народження! Дякуємо за комфортні умови навчання наших учнів, повсякденну турботу про процвітання училища, далекоглядність і мудре керівництво!

 

            22 грудня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» в “UNIT.City" був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent».

                 ITALENT- перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років, де суддями є кращі фахівці провідних ІТ компаній України. Мета проекту - надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.
             Дуже приємно, що до участі у заході була запрошена учениця нашого закладу Шершнєва Вікторія (група 6опр), яка перемогла у обласному (заочному) турі та презентувала свою роботу "Назад у минуле" у номінації "2D графіка"!

         І ось, нарешті, о 16.50 надійшла радісна звістка з Києва - Вікторія посіла ІІІ почесне місце переможця! Вікторіє, вітаємо з перемогою тебе і твого наставника Рослова Олексія Олександровича!

             Переможцю бажаємо вдалого вступу до омріяного закладу освіти, нових майбутніх перемог і креативних ідей, щастя та успіху! Олексію Олександровичу - сил та наснаги у подальшій роботі з талановитими учнями, втілення всіх планів і мрій у життя!

         Сьогодні у нас ще одна цікава, красива і смачна:)) подія в училищі -майстер-клас на тему "Млинці у холодних стравах та закусках", який проводить завідувачка їдальнею, майстер виробничого навчання Ірина Олексіївна Трусова. З 1986 року Ірина Олексіївна на пекельній  :) кухні. 33 роки кулінарного досвіду допомагають Ірині Олексіївні вправно керувати їдальнею і вміло працювати з учнями. Колеги морально підтримують, учні  - вчаться. І справді було чому: млинці-роли, конвертиком, мішечком, трубочкою. Млинці шпинатні, яєчні, з паприкою, з какао, ажурні... За начинкою – десертні (сиркова маса, банан, ківі, хурма, карамелізоване яблуко) та закусочні (з оселедцем, домашньою ковбасою, вершковим сиром, червоною рибою, огірком, авокадо, м'ясом, крабовими паличками, листями салату...). Одним словом, будь-які за інгредієнтами та призначенням.               Глядачами були учні групи 36кп (І курс), які можуть скористатися порадами найближчим часом - на новорічні свята.

Субота, 21 грудня 2019 08:39

Презентація творчості

Презентація творчості

         "Я одержимий тим, що роблю" - життєве кредо сучасного письменика Максима Кідрука стало не тільки гаслом презентацїї його творчості, але й відношенням до своєї роботи завідувачки бібліотеки Наталії Едуардівни Удовіченко, яка намагається навчити дітей отримувати задоволення від занурення у глибини книжкового світу.

           Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор бестселера «Де немає Бога», який увійшов до короткого списку премії «Книга року ВВС-2018», романів «Не озирайся і мовчи», «Зазирни у мої сни», «Жорстоке небо», «Твердиня» і дилогії «Бот». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

 

Четвер, 19 грудня 2019 08:33

Відкриття ялинки

Святий Миколай завітав і до нас, засвітив ялиночку та побажав учням і викладачам успішного завершення навчального семестру!

           Святий Миколай поклав під ялинку в училищі і перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" у номінації "Література". І місце посіла Анастасія Гук з новелою "Вона". Щиро вітаємо Настю і Тетяну Миколаївну Сарбаш ще з однією перемогою!

 

           Святий Миколай поклав під ялинку в училищі і перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" у номінації "Література". І місце посіла Анастасія Гук з новелою "Вона". Щиро вітаємо Настю і Тетяну Миколаївну Сарбаш ще з однією перемогою!

 

           Майстер виробничого навчання Марина Володимирівна Білоцерковець провела у групі 26ок відкрите заняття з виробничого навчання за темою: "Складання оборотних відомостей за синтетичними та аналітичними рахунками". Учням навчатися цікаво, бо подання матеріалу підкріплюється можливостями інтерактивної дошки. Відбулося голосування в он-лайн режимі, яке дозволяє майстру і учням побачити ступінь засвоєння матеріалу, на чому слід зосередити увагу (і в цілому, і по кожному окремо).  В результаті виконання практичних завдань учні отримали привітання від Святого Миколая, текст вітання різний - залежно від набраних балів  :)

 

Понеділок, 16 грудня 2019 07:22

Відкритий урок

«Бережи хліб у куті, а гроші – у вузлі» - під таким гаслом викладач спеціальних предметів Ольга Миколаївна Купава провела відкритий урок для майбутніх обліковців (26ок) на тему "Інвентаризація касової готівки та грошових документів". Урок проходив дуже динамічно, учні відповідали швидко, без помилок, форми перевірки різноманітні - від усної відповіді до виконання аналітичних завдань на інтерактивній дошці. Одним словом, цікаво, по - сучасному. 
 

 

Сторінка 1 із 24