Абітурієнтам

Документи для вступу: заява про вступ; документ про освіту (оригінал); документ про присвоєння освітньо – кваліфікаційного рівня "кваліфікований робітник" (для молодших спеціалістів) медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством; 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності); особисто пред’являється документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України або свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта; для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду    відповідно до Закону України «Про захист персональних даних" ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ Початок прийому документів від вступників для…
Нам доводиться вислуховувати про нас всякі нісенітниці, а в наступному відеоролику про міфи навчання в училищі і їх розвінчання було розставлено всі крапки над "І". Відео з міфами ви можете переглянути нижче.
До послуг учнів: 30 кабінетів теоретичної та практичної підготовки, з них 5 кабінетів обладнані мультимедійними станціями; 5 комп'ютерних класів з підключенням до мережі інтернет; 50 одиниць техніки (трактори, автомобілі, комбайни);   120 сільгоспмашин; 3 автобуси для підвозу учнів на навчання; навчальне господарство (більше 600 га); млин, хлібопекарня;                                  ігровий і тренажерний спортивний зали;   актовий зал та конференц-зал; спортивні секції з басетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, атлетизму, шахів і шашок; гурток вокального естрадного співу; гурток народного танцю; бібліотека, читальний зал; амбулаторія сімейного лікаря з можливістю отримати…
ДНЗ "МИХАЙЛІВСЬКЕ ВПУ"   1. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "А2", "В1"). Водій автотранспортних засобів(категорія "С1") Рівень кваліфікації - слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 2 розряду, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «A1», «А2», «B1», водій автотранспортних засобів категорії «С1».
Обсяг прийому – 30 учнів   2. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія "C1")  Рівень кваліфікації - Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду, Водій автотранспортних засобів категорія «C1».
Обсяг прийому – 30 учнів.   3.Кухар. Пекар Рівень кваліфікації – кухар 3 розряду, пекар 5 розряду.
Обсяг прийому – 30…